Verunčiny flétničky

Manželka Veronika má s naší povedenou rodinkou tolik práce a starostí, že nestihla udělat vlastní webové stránky. Tak jsem jí půjčil kousek mých:

Ing. Veronika Ďoubalíková - Flétnička a Barevná píšťalka Akční rádius: Býšť (obec mezi Hradcem Králové a Holicemi) a nejbližší vesničky

⇒ Fotogalerie

Naučím Vaše děti hrát na flétnu. Je to krásná, veselá, finančně i prostorově nenáročná činnost a ještě k tomu zdravá! Pískání na flétnu = zdravé dýchání. Vaše děti nebudou ve světě hudby pouze posluchači, ale stanou se z nich aktivní muzikanti. Váš domov bude znít hudbou. A co víc: Vy, rodiče, pokud neznáte noty a neumíte hrát na flétničku, ale rádi byste se to naučili, pak máte příležitost objevovat tento nový svět společně se svými dětmi a doma s nimi muzicírovat. Co zvládne pětileté dítě zvládnete jistě také.

Měla jsem tu čest, seznámit se s flétnou již v pěti letech u pana prof. Václava Žilky. Pak mě flétna provázela skoro každý den až do osmnácti let. Ale až když jsem se stala maminkou tří šikovných, ale neposedných a tvrdohlavých holčiček, uvědomila jsem si, jak smysluplná a radostná práce je učit malé děti hře na flétnu. Plně jsem docenila přístup prof. Žilky a jeho filosofii rodinného hraní. Zkušenosti s učením vlastních dětí už několik let uplatňuji při výuce malých i větších flétnistů ve školách v Býšti a v Rokytně a nejmenších ve školce v Býšti. Flétničkou se snažím konkurovat počítačovým hrám a dětem ukazovat krásné lidové i moderní písničky. Vrcholem našeho snažení je společné hraní na koncertech (soubor Barevná píšťalka).

kontakt: veronika.dou@seznam.cz, 603 455 825